F.H.P. Mal-Pak to wieloletni i doświadczony producent opakowań foliowych. Swój sukces stale budujemy dzięki nieustannie rozwijanym umiejętnościom i poszerzaniu terytorium działalności. Aby wykonać odpowiednie opakowania foliowe (także z estetycznym nadrukiem), potrzebna jest nam właściwa podstawa. Dlatego właśnie nasza oferta obejmuje nie tylko gotowe opakowania, ale także folie PE-LD i PE-HD do dowolnego wykorzystania. Dostępne w naszym asortymencie produkty można wykorzystać na przykład jako opakowania foliowe zbiorcze bądź jako zabezpieczenie przez zabrudzeniem i zniszczeniem towaru podczas jego przechowywania, przenoszenia, dalekiego transportu.

W naszym asortymencie znajduje się folia LDPE, LLDPE, mLLDPE, HDPE, MDPE w postaci rękawa, półrękawa, a także taśmy. Są to elementy wykorzystywane w wielu sektorach rynku, między innymi w przemyśle: spożywczym, budowlanym, węglowym, drzewnym, chemicznym i wielu, wielu innych. Stosuje się ją w codziennym życiu w formie zabezpieczenia, opakowania, uszczelnienia, izolacji. Jest ona jednym z najbardziej niezbędnych produktów w naszym domu, pracy czy ogrodzie.

Prezentowane w naszej ofercie folie polietylenowe to jedne z najtańszych materiałów opakowaniowych, dostępnych na rynku. Folie oznaczone symbolem przemysłowym PE to wyroby wykonane z polietylenu. W portfolio naszych usług znajdują się nadruki fleksograficzne.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. „Zakup bobiniarki z funkcją perforacji służącej do produkcji specjalistycznej folii spożywczej przez F.H.P. „MAL-PAK” Leszek Mul mająca na celu wsparcie rozwoju przedsiębiorstwa poprzez zakup bobiniarki z funkcją perforacji służącej do produkcji specjalistycznej folii spożywczej przez F.H.P. „MAL-PAK” Leszek Mul współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy”.

This post is also available in: angielski