Firma F.H.P. „MALPAK” realizuje projekty finansowane z Funduszy Europejskich

20 lat razem! Wielka gala programu Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2017

24 listopada 2017 r. w EXPO XXI w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników jubileuszowej, XX edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play. Wśród nominowanych do nagrody głównej znalazła się także nasza firma F.H.P. MAL-PAK Leszek Mul. W programie po raz dwunasty otrzymaliśmy Certyfikat Jakości Biznesu. Zdobycie tytułu i certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” to przede wszystkim ogromny zaszczyt i wyróżnienie. To niezwykle prestiżowa nagroda, która znacząco podnosi rangę i wiarygodność naszej firmy.Wierzymy, że nagroda stanowić będzie motywację do stałej dbałości o wizerunek przedsiębiorstwa, aby nadal było ono postrzegane jako firma uczciwie postępująca w relacjach z kontrahentami i klientami, dbająca o rozwój zawodowy i warunki pracy swoich pracowników oraz wspierająca inicjatywy na rzecz ochrony środowiska.

Tym bardziej nam miło, że wśród zdobywców zaszczytnego tytułu Ambasador Fair Play w Biznesie Przedsiębiorstwo Fair Play 2017 znaleźli się: Maryla MulLeszek Mul właściciele F.H.P. ?MAL-PAK? Leszek Mul Kowalewo Pomorskie.

Nagroda przyznawana jest osobowościom polskiego biznesu, wyłonionym spośród kierownictwa przedsiębiorstw będących wieloletnimi laureatami programu Przedsiębiorstwo Fair Play, które przez co najmniej dziesięć kolejnych lat uzyskały tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. „Zakup bobiniarki z funkcją perforacji służącej do produkcji specjalistycznej folii spożywczej przez F.H.P. „MAL-PAK” Leszek Mul mająca na celu wsparcie rozwoju przedsiębiorstwa poprzez zakup bobiniarki z funkcją perforacji służącej do produkcji specjalistycznej folii spożywczej przez F.H.P. „MAL-PAK” Leszek Mul współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy”.