Firma F.H.P. „MALPAK” realizuje projekty finansowane z Funduszy Europejskich

Praca: drukarz fleksograficzny

F.H.P. MAL-PAK poszukuje osoby na stanowisko drukarz fleksograficzny.
Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie CV na adres ksiegowosc@mal-pak.pl lub pocztą

F.H.P. „Mal-Pak” Leszek Mul
ul. Podborek 4a
87-410 Kowalewo-Pomorskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pełna obsługa drukarki fleksograficznej (ustawienia, uzbrajanie, korygowanie pracy, utrzymanie maszyny w druku, konserwacja maszyny)
  • pasowanie druku
  • przygotowywanie farb do wydruku
  • realizacja nakładu wg zlecenia produkcyjnego
  • mycie maszyny po produkcji i przestrzeganie porządku na stanowisku pracy
  • zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanej maszyny

WYMAGANIA:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • gotowość pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • możliwość przyuczenia i zdobycia cennego doświadczenia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez F.H.P. MAL-PAK o. z siedzibą w Kowalewie Pomorskim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Informujemy, że Administratorem danych jest F.H.P. MAL-PAK z siedzibą w Kowalewie Pomorskim przy ul. Podborek 4 a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. „Zakup bobiniarki z funkcją perforacji służącej do produkcji specjalistycznej folii spożywczej przez F.H.P. „MAL-PAK” Leszek Mul mająca na celu wsparcie rozwoju przedsiębiorstwa poprzez zakup bobiniarki z funkcją perforacji służącej do produkcji specjalistycznej folii spożywczej przez F.H.P. „MAL-PAK” Leszek Mul współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy”.